Eleganckie garnitury na bal studniówkowy i sylwestrowy

Bal studniówkowy– oczekiwana impreza dla licealisty i jednocześnie znak, że wielkimi krokami zbliża się egzamin maturalny. Tak ważna okazja, to wielkie emocje. Z kim pójść, jak się przygotować na bal a także jaki strój wybrać. Zwykło się uważać, że największy kłopot i dylemat mają dziewczyny. Wybór przeznaczonych dla nich kreacji na studniówkę jest zatrważająco dużo, dlatego można mieć wątpliwości.

Natomiast garnitur dla młodzieńca, wydaje się być zakupem łatwym. Nic bardziej mylnego. Obecnie moda poszerzyła swe kręgi i garniturów młodzieżowych, męskich, na specjalne okazje jak i na co dzień jest bardzo dużo. Fasony różnią się krojem: marynarki, spodni, w poszczególnych kompletach mamy odmiennie uszyte marynarki. Nie można, więc bagatelizować sprawy wyboru garnituru na studniówkę, to już nie decyzja mamy wybierającej garnitur na Komunię lub chrzciny, ale poważna męska decyzja.

Sprowadzenie zakupu do zaopatrzenia się w pierwszy lepszy strój, może skutkować niezadowoleniem a przecież studniówkę ma się raz w życiu. Tak, więc młodzi dżentelmeni powinni się przyłożyć i dołożyć wszelkich starań by ich garnitury studniówkowe olśniły nie tylko ich partnerki. Jak wybrać garnitur do sylwetki? Fajnie prezentują się garnitury taliowane- wysmuklają sylwetkę, podkreślają jej atuty. To bardzo dobry wybór dla każdego chłopaka, który chce uwidocznić swą umięśnioną sylwetkę. Do tego niekoniecznie biała koszula. Klasyka owszem zawsze jest na topie, jednak warto odkryć inne barwy. Koszula w kolorze kawy z mlekiem i do tego ciemno- brązowy krawat- kompozycja gustowna i zarazem oryginalna.

Z powodzeniem ubiór taki będzie można założyć na Sylwestra czy przyjęcie weselne. Warto patrzeć pod kątem użyteczności i uniwersalności garnituru. Założenie go tylko raz i schowanie do szafy nie nastraja zbyt optymistycznie. Dlatego trzeba wyczuć tą granicę i wybrać garnitur studniówkowy stonowany, szykowny, ale taki, w którym po przymiarce czujemy się swobodnie, spodnie ani rękawy marynarki nie są za długie, no a jego kolorystyka nieoszałamiająca.

W podobną stylistykę jak męski strój studniówkowy wpisują się garnitury na Sylwestra. Okazja również wyjątkowa- jedna jedyna w roku, jeśli zaplanowaliśmy bal z ukochaną, na pewno trzeba zaprezentować się szykownie. Taki strój mogą cechować dodatki w intensywnych kolorach a sam garnitur może być błyszczący- satynowy, srebrny, ze złotymi wstawkami na kołnierzu.